Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Grądy – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

260 000 zł1 311 m² 198,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom marzeń - 1311 m zielonego spokoju w Grądach (gm. Jaktorów) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 5,2 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł950 m² 436,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 950 m2 (ok. 27m x 35m) z dostępem do drogi publicznej zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno (przy granicy z Marianowem). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 336 m² 232,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o numerze ewidencyjnym 59/3. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 0,1336 ha Wymiary działki: 21m x 64m Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

77 000 zł2 403 m² 32,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji, blisko Kampinoskiego Parku Narodowego. v Działka blisko natury, grądy, gmina Leszno. v Powierzchnia działki 1007m , pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł1 696 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 1696 m2. Wymiary działki: 32x58,8m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 002 m² 204,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/4 o powierzchni 1002 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Grądy gm. Jaktorów. Działka zlokalizowana w pobliżu planowanej stacji kolei dużych prędkości.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł1 337 m² 189,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana. Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą okazję dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 785 m² 127,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza budowlana w tym rejonie otuliny Puszczy Kampinoskie j. W zakątku wsi Grądy na terenie podwarszawskiego Leszna. Wymiary, usytuowanie i położenie tej nieruchomości to jej.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 096 m² 229,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/2 o powierzchni 1096 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

4 679 000 zł38 994 m² 119,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 3,9 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 010 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28,5m x 35,5m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 063 m² 280,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1063m2. Wymiary działki: 32m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł3 615 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 3615 m2. Wymiary działki: 33x123 m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 900 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno-budowlana 1 ha - Grądy k. Międzyborowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,09 ha (10 900 m ) położona w miejscowości Grądy, gmina Jaktorów,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł14 172 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 1,4 ha Nieruchomość przy drodze gminnej, wymiary około 110 x 128.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1 ha Grądy k. Międzyborowa, gm. Jaktorów Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha położona w miejscowości Grądy, w pobliżu Międzyborów, gmina Jaktorów. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 978 000 zł24 821 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 2,4 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł24 284 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Grądy, gm. Wąsewo. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zielonych terenów i lasów, w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

325 000 zł3 029 m² 107,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w pierwszej linii zabudowy od drogi asfaltowej w której są media - woda, prąd, linia telefoniczna Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z wyjątkowo pięknie położonych działek budowlanych we wsi Marianów. Zacisznie a wręcz kameralnie czujemy się po wejściu na ogrodzony już teren tego niewielkiego kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

348 000 zł1 000 m² 348 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury działka przy Kampinoskim Parku Narodowym. Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, zapach lasu i cisza, której nie zakłóca miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

Działka Marianów

Marianów

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy. Wyposażenie w media to prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

Działka Marianów

Marianów

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

950 000 zł3 000 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urocza działka położona w miejscowości Marianów w gminie Leszno na granicy z Puszczą Kampinoską. Powierzchnia nieruchomości 3000mkw wymiary 50x60, media: woda miejska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

4 572 150 zł8 965 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i duża działka budowlana bardzo blisko Kampinosu, na obrzeżach Leszna pod Warszawą. Powierzchnia działki: 8965 m2 Główne cechy działki: bardzo duża działka parę kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

325 000 zł1 123 m² 289,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana przy w Lesznie naprzeciw wejścia do puszczy kampinoskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

3 500 000 zł9 626 m² 363,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową działkę inwestycyjną o dużym potencjale, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

260 000 zł1 020 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z podziału w miejscowości Leszno k/błonia. Dostępne są do wyboru powierzchnie od 1002m do 1053m. Wszystkie media w drodze. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

440 000 zł1 382 m² 318,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1382m2, zlokalizowaną w północnej części gminnego miasta Leszno, zaledwie 250 m od ściany lasu kpn. To miejsce, gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję działkę budowlanych o powierzchni 1053 m2 zlokalizowaną w Lesznie k/błonia. Działka jest jedną z 17 działek każda minimum 1002 do 1053 m2, do wyboru. Lokalizacja Leszno leży.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

282 000 zł1 385 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1350 m - Powązki, gmina Leszno Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1350 m , zlokalizowana w miejscowości Powązki w Gminie Leszno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

496 190 zł1 711 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1711 m2 (54mx31.7m), położoną w cichej, urokliwej oraz zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

510 000 zł1 683 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna dla osób szukających ciszy, natury i komfortu życia blisko Warszawy Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Powązki w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

346 000 zł1 500 m² 230,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: powązki, ul. Borowikowa (gm. Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przeznaczenie: działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) gminy Leszno. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij