Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Grądy - Oferty sprzedaży działek

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

260 000 zł1 311 m² 198,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom marzeń - 1311 m zielonego spokoju w Grądach (gm. Jaktorów) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 5,2 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł950 m² 436,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 950 m2 (ok. 27m x 35m) z dostępem do drogi publicznej zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno (przy granicy z Marianowem). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 336 m² 232,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o numerze ewidencyjnym 59/3. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 0,1336 ha Wymiary działki: 21m x 64m Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

77 000 zł2 403 m² 32,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji, blisko Kampinoskiego Parku Narodowego. v Działka blisko natury, grądy, gmina Leszno. v Powierzchnia działki 1007m , pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł1 696 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 1696 m2. Wymiary działki: 32x58,8m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 002 m² 204,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/4 o powierzchni 1002 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Grądy gm. Jaktorów. Działka zlokalizowana w pobliżu planowanej stacji kolei dużych prędkości.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł1 337 m² 189,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana. Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą okazję dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 785 m² 127,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza budowlana w tym rejonie otuliny Puszczy Kampinoskie j. W zakątku wsi Grądy na terenie podwarszawskiego Leszna. Wymiary, usytuowanie i położenie tej nieruchomości to jej.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 096 m² 229,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/2 o powierzchni 1096 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

4 679 000 zł38 994 m² 119,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 3,9 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 010 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28,5m x 35,5m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 063 m² 280,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1063m2. Wymiary działki: 32m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł3 615 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 3615 m2. Wymiary działki: 33x123 m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 900 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno-budowlana 1 ha - Grądy k. Międzyborowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,09 ha (10 900 m ) położona w miejscowości Grądy, gmina Jaktorów,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł14 172 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 1,4 ha Nieruchomość przy drodze gminnej, wymiary około 110 x 128.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1 ha Grądy k. Międzyborowa, gm. Jaktorów Na sprzedaż działka o powierzchni 1 ha położona w miejscowości Grądy, w pobliżu Międzyborów, gmina Jaktorów. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

2 978 000 zł24 821 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 2,4 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł24 284 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Grądy, gm. Wąsewo. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zielonych terenów i lasów, w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

325 000 zł3 029 m² 107,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w pierwszej linii zabudowy od drogi asfaltowej w której są media - woda, prąd, linia telefoniczna Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007 m2 z dostępem do drogi publicznej, w malowniczej i spokojnej okolicy, zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno. Przybliżone wymiary 31mx31m.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z wyjątkowo pięknie położonych działek budowlanych we wsi Marianów. Zacisznie a wręcz kameralnie czujemy się po wejściu na ogrodzony już teren tego niewielkiego kompleksu działek.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

348 000 zł1 000 m² 348 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury działka przy Kampinoskim Parku Narodowym. Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, zapach lasu i cisza, której nie zakłóca miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

Działka Marianów

Marianów

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z ceną do negocjacji - we wsi Marianów opodal zwartego kompleksu lasów Puszczy Kampinoskiej, doskonale skomunikowana w centrum Gminy. Wyposażenie w media to prąd+woda.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

Działka Marianów

Marianów

450 000 zł1 600 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

950 000 zł3 000 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania urocza działka położona w miejscowości Marianów w gminie Leszno na granicy z Puszczą Kampinoską. Powierzchnia nieruchomości 3000mkw wymiary 50x60, media: woda miejska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +1 km

4 572 150 zł8 965 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna i duża działka budowlana bardzo blisko Kampinosu, na obrzeżach Leszna pod Warszawą. Powierzchnia działki: 8965 m2 Główne cechy działki: bardzo duża działka parę kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

325 000 zł1 123 m² 289,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana przy w Lesznie naprzeciw wejścia do puszczy kampinoskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1123.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

3 500 000 zł9 626 m² 363,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję wyjątkową działkę inwestycyjną o dużym potencjale, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

260 000 zł1 020 m² 254,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki z podziału w miejscowości Leszno k/błonia. Dostępne są do wyboru powierzchnie od 1002m do 1053m. Wszystkie media w drodze. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

440 000 zł1 382 m² 318,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1382m2, zlokalizowaną w północnej części gminnego miasta Leszno, zaledwie 250 m od ściany lasu kpn. To miejsce, gdzie natura.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję działkę budowlanych o powierzchni 1053 m2 zlokalizowaną w Lesznie k/błonia. Działka jest jedną z 17 działek każda minimum 1002 do 1053 m2, do wyboru. Lokalizacja Leszno leży.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

282 000 zł1 385 m² 203,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1350 m - Powązki, gmina Leszno Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1350 m , zlokalizowana w miejscowości Powązki w Gminie Leszno. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

496 190 zł1 711 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1711 m2 (54mx31.7m), położoną w cichej, urokliwej oraz zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

510 000 zł1 683 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna dla osób szukających ciszy, natury i komfortu życia blisko Warszawy Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Powązki w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

346 000 zł1 500 m² 230,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: powązki, ul. Borowikowa (gm. Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przeznaczenie: działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) gminy Leszno. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grądy +2 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij