Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grądy

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Grądy

Grądy,mazowieckie

1 170 000 zł190 m² 6 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Dom jednorodzinny z garażem i pełnym podpiwniczeniem | działka 1500 m Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Grądy, na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grądy

Grądy,mazowieckie

2 990 000 zł390,16 m² 7 663,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 390 m2 otulony zielenią Kampinoskiego Parku Narodowego. Miejsce, w którym poczujesz przestrzeń i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 336 m² 232,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o numerze ewidencyjnym 59/3. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 0,1336 ha Wymiary działki: 21m x 64m Media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. 3 Maja

Grądy,mazowieckie

260 000 zł1 311 m² 198,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na dom marzeń - 1311 m zielonego spokoju w Grądach (gm. Jaktorów) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1311 m , położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

240 000 zł1 135 m² 211,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1135 m , położona w miejscowości Grądy, gmina Leszno, w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie Kampinoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

999 000 zł10 000 m² 99,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 000 m (1 ha), położona w miejscowości Grądy, w pobliżu Międzyborowa, gmina Jaktorów. Idealna propozycja pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, Aleja Grabowa

Grądy,mazowieckie

2 499 000 zł266 m² 9 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 722 m²

Nowoczesny wolnostojący dom W otoczeniu kampinoskiego parku narodowego. Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących harmonii pomiędzy nowoczesnym designem, komfortem codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 5,2 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Górna

Grądy,mazowieckie

349 000 zł122 m² 2 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym położony na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim zachodnim. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Górna

Grądy,mazowieckie

419 000 zł122 m² 3 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Górna

Grądy,mazowieckie

930 000 zł122 m² 7 622,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położonych na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, w miejscowości Grądy (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł950 m² 436,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 950 m2 (ok. 27m x 35m) z dostępem do drogi publicznej zlokalizowana w Grądach, gmina Leszno (przy granicy z Marianowem). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Grądy,mazowieckie

350 000 zł1 007 m² 347,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji, blisko Kampinoskiego Parku Narodowego. v Działka blisko natury, grądy, gmina Leszno. v Powierzchnia działki 1007m , pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł3 615 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 3615 m2. Wymiary działki: 33x123 m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Grądy,mazowieckie

525 000 zł3 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży urokliwa działka o powierzchni 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Grądy gm. Jaktorów. Działka zlokalizowana w pobliżu planowanej stacji kolei dużych prędkości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa z tarasem Grądy

Grądy,warmińsko-mazurskie

3 995 000 zł970,80 m² 4 115,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:14 989 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o charakterze usługowo-inwestycyjnym, położona na dużej działce o powierzchni 1,4989 ha, z własną linią brzegową Jeziora Grądy oraz prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

2 978 000 zł24 821 m² 119,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 2,4 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Grądy,mazowieckie

1 699 000 zł294 m² 5 778,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobrazowego Parku Kampinoskiego. 2 km od Leszna i 25 km od Warszawy. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł1 696 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 1696 m2. Wymiary działki: 32x58,8m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

 

 

Grądy,małopolskie

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 729 m²

Atrakcyjny dom wraz zabudowaniami W miejscowości grądy, gmina mędrzechów! nowa niższa cena! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dom wraz z wyposażeniem, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Grądy

Grądy,mazowieckie

780 000 zł244 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do kupienia nowe 8-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 244 m2 na działce 1000 m2 w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł1 337 m² 189,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej na sprzedaż! Ta nowość na rynku została starannie przygotowana. Teren jest bezpośrednio po mulczowaniu i stanowi niesamowitą okazję dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 063 m² 280,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1063m2. Wymiary działki: 32m x 35m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Grądy

Grądy,mazowieckie

1 390 000 zł270,48 m² 5 139,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

4 679 000 zł38 994 m² 119,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 3,9 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Grądy

Grądy,mazowieckie

390 000 zł122 m² 3 196,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do kupienia nowe 4-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2. w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

2 399 000 zł24 284 m² 98,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę jednorodzinną Grądy, gm. Wąsewo. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zielonych terenów i lasów, w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 096 m² 229,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/2 o powierzchni 1096 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Grądy,małopolskie

77 000 zł70 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 403 m²

Jeśli szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z dobrym dostępem do infrastruktury, ta oferta będzie dla Ciebie idealna. Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Grądy,małopolskie

77 000 zł2 403 m² 32,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do infrastruktury? Ta nieruchomość w miejscowości Grądy (gm. Mędrzechów, woj. małopolskie) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 002 m² 204,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr ewid. 161/4 o powierzchni 1002 m2 położona w kompleksie 5-ciu działek przy ul. Topolowej w miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, powiat grodziski. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grądy

Grądy,mazowieckie

228 000 zł1 785 m² 127,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza budowlana w tym rejonie otuliny Puszczy Kampinoskie j. W zakątku wsi Grądy na terenie podwarszawskiego Leszna. Wymiary, usytuowanie i położenie tej nieruchomości to jej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grądy

Grądy,mazowieckie

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom blisko Kampinoskiego Parku Narodowego w dobrej lokalizacji. Nowy atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 122 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 010 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Grądy, gmina Leszno o powierzchni 1000m2. Wymiary działki: 28,5m x 35,5m Media: prąd w drodze dojazdowej Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 900 m² 110,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjno-budowlana 1 ha - Grądy k. Międzyborowa. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,09 ha (10 900 m ) położona w miejscowości Grądy, gmina Jaktorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grądy

Grądy,mazowieckie

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny zlokalizowany w malowniczej miejscowości Grądy w gminie Leszno. Położenie: miejscowość: grądy, gmina: leszno , powiat: warszawski zachodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Grądy

Grądy,mazowieckie

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do kupienia nowe 4-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2, w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grądy

Grądy,małopolskie

310 000 zł250 m² 1 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 258 m²

Dom na obrzeżach wsi, grądy gmina mędrzechów, powiat dąbrowski Na sprzedaż dom murowany z lat 70-tych o powierzchni użytkowej ok. 185 m , posadowiony na dużej, kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Grądy

Grądy,mazowieckie

1 700 000 zł14 172 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 1,4 ha Nieruchomość przy drodze gminnej, wymiary około 110 x 128.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij