Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana, ul. Prosta

Prosta, Grądy, mazowieckie

  • 350 000 zł
  • 1 437 m²
  • 243,56 zł/m²

Działka budowlana, ul. Prosta

Prosta, Grądy, mazowieckie

zaktualizowane:
17 marca 2026

350 000 zł

1 437 m²

243,56 zł/m²

Działka budowlana, ul. Prosta

Zaktualizowane: 17 marca 2026

350 000 zł 1 437 m² 243,56 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (243,56 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 437 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 44m; szerokość: 32m; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda w drodze, gaz

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Grądy w gminie Leszno w 2 linii zabudowy od ulicy Topolowej, dojazd zapewnia 8 metrowa wewnętrzna droga gmina z mediami przy działce. Wokół zabudowa jednorodzinna, cicha spokojna okolica, blisko las. Powierzchnia działki 1437mkw wymiary 32x44 z wjazd od zachodu co daje szerokie możliwości aranżacyjne, położona na terenie z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną symbol w planie 28MN, 40% zabudowy, 2 kondygnacje, (...)

Kontakt

Agent

Marta Pacocha

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Marta Pacocha

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została